Hp Plotter Özel Servis

Teknik Servis

Satış sonrası destek ve servis anlamında yetersiz kalan bir çok firmanın aksine arızalanan plotter yazıcıları, proje katlama makinaları, plotter kesici makinalarınız için; doğru ve yerinde teknik servis destek verebilmek Ploza Bilişim olarak bizim için çok önemlidir.
Biz hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere servis destek verebilmek adına gezici servis araçlarımız ile yerinde servis hizmeti vermekteyiz.
En iyi çözümü sunmak için uzman ekibimizle beraber teknolojinin gelişimini ve bu gelişimin getirdiği sorunları ayrıntılarıyla takip ederek teknik anlamda gelişim içinde olmayı sürdürmekteyiz.
Böylelikle makinelerinizi bize teslim ettiğiniz sürece teknisyenlerimiz şikayetlerinizi dikkatle not ederek eksiksiz bir şekilde arıza tespiti yapmaktadır.
Şikayetlerinizin tam olarak giderilmesi için her işlem dikkatle yapılır ve test edilerek kesin sonuçlar elde ederiz.
Aynı zamanda düşük maliyetle kritik sorunları çözmek için en son teknoloji ve uzman teknik elemanlarla çalışırız.
Bizim önceliğimiz makinelerinizin teknik servis işlemlerinde müşterilerimize karşı güvenirliği sağlamaktır.

Türkiye’nin heryerinden hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterli.

Teknik servis hizmeti verdiğimiz her markada alanında uzmanlaşmış personellerimiz bulunmaktadır.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Hp Plotter Servisi

Satışını gerçekleştirdiğimiz veya hali hazırda kullanmakta olduğunuz Hp plotter yazıcılarınız için yerinde ve atölye ortamında hp plotter servisi hizmetimiz bulunmaktadır.
Hp markasında uzmanlaşmış teknik servis personellerimiz ile hp plotter makineleri konusunda hızlı, ekonomik, net çözümler üretebilmekteyiz.
Hp plotter yerinde servis hizmeti için Ankara merkezli firmamız, tüm Türkiye geneli gezici servis ekiplerimiz ile de hizmet vermeye devam etmektedir.
Hp plotterlarda kullanılan yedek parçalar tamamen orjinal ürünler olup, garantili bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Ayrıca en uygun fiyatlar ve stoktan Hp plotter mürekkep kartuşları, hp plotter kağıtları için tüm bölgelere gönderim yapmaktayız.

Arızalı yada bakım ihtiyacı olan Hp plotter yazıcılarınız için teknik servis ihtiyacınızda hemen arayınız.