Hakkımızda

1983`den beri Türkiye genelinde 81 il ve 2.600 ilçede plotter satış, plotter kağıt, plotter kartuş ve plotter özel teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.
Firmamız (HP) markasının uzman deneyimi ile hp plotter satışı, hp plotter özel teknik servis hizmetlerini vermektedir.
Hp, Mita, Rowe, Kip, Neolt, Xerox, Seiki, Canon, Foldjet, latex, Rigoli, foldjet katlama, olympos, proton, cutting, folyo kesici, solvent, toner mürekkep, markalarının satıcı firma olmamızın verdiği sorumlulukla teknik konularda yeterli eğitim almış personelimiz, eğitimli idari personelimizle, 30 yıllık bilgi ve tecrübemizle hızlı güvenilir garantili satış servis hizmeti vermekteyiz.


Türkiye genelinde bütün illere ve bağlı bulunan tüm ilçelere plotter designjet satış ve makinenizin markası modeli ne olursa olsun plotter, plan kopya, ozalit makineleri teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Merkezi Ankarada olan firmamız, Türkiye genelinde sıfır ve 2. el plotter makina satışları yapmaktadır.
30 yıllık uzman bilgi ve tecrübemizle kurumsal işleyiş ve teknik servis anlayışımızla, Ankara Hp özel servisi, plotter satış, ve diğer tüm büro ofis cihaz ve makineleri hizmet sektörüne örnek çalışmalarıyla, Türkiye genelinde “lider satış özel teknik servis” olma özelliğindedir. Müşteri memnuniyeti Ankara plottersatis.com`un temel ilkesidir.
Ankara plotter satış merkezi olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Türkiye`nin dört bir tarafından tüm personelimizle %100 müşteri memnuniyeti ilkesi içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın ve tüm çalışanlarımızın vizyonu kaliteyi en uygun fiyata sunmak ve satış sonrasında da en iyi hizmeti verebilmektir.