HP Scitex LX850 Latex Plotter Yazıcı Satışı-Servisi

HP Scitex LX850 Latex Plotter Yazıcı Satışı-Servisi

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

HP Scitex LX850 LATEX

-LATEX teknolojisi ile 6 renk ve 320 cm e kadar, renk doygunluğu ile yüksek kalitede iç mekan ve dış mekan baskılar yapabilirsiniz.
-Laminasyonsuz 3 yıl, laminasyonlu 5 yıl dış mekan dayanımı.
-LATEX boya teknolojisi ile dış mekan malzemelerde solvent makinelerden daha yüksek çizilme, egzos ve su dayanımına sahip baskılar yapabilirsiniz.
-İç mekan uygulamalarda laminasyonsuz 5 yıl, laminasyonlu olarak 10 yıla kadar baskılarınız dayanır.
-12 pikolitre nokta büyüklüğü ile 1200 dpi yüksek çözünürlük elde edersiniz. Keskin baskı ve 4 puntoya kadar okunabilir yazılar basabilir, çok çeşitli geniş ebat medyalar üzerine etkileyici baskılar yapabilirsiniz.
-HP Latex mürekkeplerle yapılan baskılarda çok düşük VOCs.(değişken organik bileşikler) bulunduğundan baskı yapılan ortamda özel bir havalandırma ihtiyacı yoktur. -Makine sarf malzemelerinde tehlikeli madde ya da tehlikeli atık etiketi bulunmadığından güvenle kullanılabilirsiniz.
-Yeni tasarım karton kartuş kutusu ile malzeme tüketimi sonucunda geri dönüşümü mümkündür.
-Yeni geliştirilen Latex Mürekkepler ozon emisyonu ve hava kirliliğine yol açan zararlı maddeler(HAPs) içermediğinden Nordic Swan da dahil olmak üzere tüm lider sağlık sertifikalarındaki şartname gerekliliklerini yerine getirmektedir.
-HP Wide Scan baskı teknolojisi ile artan hız ve baskı keskinliği ile tanışacaksınız.
-Toplam 31.680 nozüle sahip 108 mm eninde, 24 KHz ateşleme frekansını destekleyen 3 adet baskı kafası ile 8,5 inç pas aralığı ile baskı yapabilirsiniz. Baskı kafaları, HP patentli optik medya hassas ilerletme sensörü “OMAS” ile kombine çalışarak dış mekan ve iç mekan baskılarınızı en hızlı şekilde baskı yapma imkanı sağlar.
-Solvent mürekkep kullanan diğer makinelerden farklı olarak HP Scitex LX850 Latex baskı makinesi, su bazlı HP Latex mürekkep ve HP Wide Scan baskı kafası kullandığından günlük olarak yapılması gereken manuel baskı kafası bakımına ihtiyaç duymaz. Bağımsız baskı kafaları kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebildiğinden iş kaybı ve servis maliyetlerine yol açmaz.
-3 litrelik mürekkep tankları ve 110 kg medya kapasitesi ile medya ve malzeme değişim sıklığı çok daha azdır. Optik nokta dedektörü ve HP Scitex LX 850 bakım kiti yatırımınızın kısa sürede geri dönüşümünü sağlar.
-HP Scitex LX850 Latex makinesinde bulunan HP Dream Color teknolojisi ile yazıcının ömrü boyunca sıcaklık ve neme bağlı olarak renk tutarlılığında süreklilik sağlanır.
-Dahili spektrofotometre bulunan HP Scitex LX850 Latex makinesinde yazıcı tarafından basılan hedef renk ölçülerek gerekli düzeltmeler yapılıp kaydedilir. Böylece renk kalibrasyonu tam otomatik olarak gerçekleştirilmiş olur.

Genellikle büyük işletmelerce seçilen bu makinayı aldığınızda HP Elites ( Elit Müşteriler) arasına girmektesiniz.