HP Designjet 510 610 mm Plotter Satış Fiyatı

HP Designjet 510 610 mm Plotter Satış Fiyatı

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

HP Designjet 510 610 mm Plotter Yazıcı (CH336A)

HP’nin küçük stüdyolar için en ekonomik bağımsız yazıcısı olan yeni HP Designjet 510 610 mm Plotter Yazıcı serisi, işyerinizde geniş biçimdeki CAD çizimlerini yazdırmanızı sağlar. Hassas çizgi ve mükemmel görüntü kalitesiyle yüksek etkili sonuçlara hızlı ve kolayca ulaşın.

Geniş format teknik çizimleri işyerinizde kolayca basın.
• CAD baskınızı işyerinize getirin ve maliyet ve kalitede daha çok denetime sahip olun. HP’nin en ekonomik bağımsız yazıcısı ayrıca, A1-sized belgeler için 55 saniyeye kadar hızlı baskı hızları ve kolay HP-GL/2 doğrudan baskı sunar.

Yüsek çizgi kalitesi ve sıradışı görüntü kalitesiyle güvenebileceğiniz performansın tadını çıkarın.
• Müşterilerinizi yüksek kaliteli, profesyonel görünümlü çıktılar ile etkileyin: Bu yazıcının 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi çözünürlüğü keskin ayrıntı, hassas çizgiler ve yüksek doğruluk sağlar. 160 MB bellekle karmaşık dosyaları kolayca işleyin ve HP-GL/2 desteğinin keyfini çıkarın.

Yüksek derecede kaliteli teknik CAD baskılarını işyerinizde, kolayca ve ekonomik bir şekilde üretin.
• HP, işyerinizde yüksek kalitede teknik CAD baskıları yapmanızı kolay ve ekonomik kılar. 28-ml ve 69-ml HP mürekkep kartuşu seçimi, ihtiyaçlarınıza uygun ekonomik baskı sağlar. Basit kontrol paneliyle kullanım çok kolaydır.