Epson SureColor SC-T3000 Plotter Fiyatı Satışı-Servisi

Epson SureColor SC-T3000 Plotter Fiyatı Satışı-Servisi

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

EPSON SureColor SC-T3000 Plotter Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

A3+ Renkli İnkjet Fotoğraf Yazıcısı 5760×1440 optimize dpi’ye kadar 8×10″ A4 91 saniye baskı hızı

Bu 24 inç formatlı 4 renkli yazıcı, hız ve ekonominin öncelikli olduğu CAD, GIS, özel afişler, sunumlar ve iç mekan tabelaları gibi uygulamalar için idealdir. Epson için oluşturulan PRESTIGE yazılımının sürümü ile birlikte verilir. Poster baskısı almak, deneyimsiz kişiler için bile çok kolaydır. Bu uygun maliyetli paket, teslim süresini kısaltır ve pazarlama ve promosyon etkinliklerini zenginleştirir.

Ofis ortamına sorunsuzca uyum sağlayacak bir şekilde tasarlanan SC-T3000, şık bir tarz ve küçük bir ayak izine sahiptir ve ön taraftan kullanılması duvara rahatça yaslanacak şekilde yerleştirilmesine olanak verir.

Verimli ve ekonomik
SC-T3000’in taslak modunda boş bir sayfada bir A1 baskı üretmesi sadece 28 saniye sürer ve 700ml, 350ml ve 110ml mürekkep kartuşu boyutu tercihleriyle optimum çalışma maliyeti sağlar.

Kurulumu ve kullanımı kolay
Kurulumu kolaydır ve bir çok üretim ortamına entegre edilebilir. Ayrıca, yazıcının kullanımı kolaydır ve operatörler için özel eğitim gerektirmez. Tüm kontroller ön taraftadır. Kağıt üst taraftan yüklenir ve biten baskı, ön taraftaki sepet içinde düzenli bir şekilde istiflenir. Ruloda ne kadar kağıt kaldığının takip edilmesi, ortam barkodu baskısı sayesinde kolaydır.

Dayanıklı, yüksek kaliteli sonuçlar
Epson UltraChrome XD Mürekkep, doygun siyah renk, geniş bir renk yelpazesi ve minimum 0,02 mm genişliğinde net ve yoğun çizgilerle yüksek kaliteli ve dayanıklı baskılar üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Pigment mürekkep buruşmaz, kir ve su geçirmez olduğundan, dış mekanda kısa süreli kullanım amacıyla da baskı üretebilirsiniz.

PRESTIGE for Epson yazılımı
Yazılım, moda, çeşitli ürünler, seyahat, oyuncak ve çok daha fazlasını içeren geniş bir önceden tanımlanmış şablon seçeneği sağlar. Haftalık reklamlar ve kısa süreli promosyonlar için idealdir.

Faturaların ve çevresel etkinin daha az olmasını sağlar
Çevre üzerindeki etkiyi azaltmaya yardımcı olmak için SC-T3000, su tabanlı mürekkepler kullanır ve mükemmel enerji verimliliği, ENERGY STAR tarafından onaylanmıştır.

Verimli: Boş kağıt üzerine A1 baskı için 28 saniye
Ekonomik: 110ml – 700ml kartuş boyutları
Kullanımı kolay: Ön taraftan kullanılır
Çok yönlü yüksek kalite: Net ince çizgiler, canlı renkler
PRESTIGE for Epson: Satış noktası posterlerini kolayca oluşturun