Epson SureColor SC- S70610 (8C) Satışı-Servisi

Epson SureColor SC- S70610 (8C) Satışı-Servisi

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

EPSON SureColor SC-S70610 (8C) Dış Mekan Plotter Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

Epson SureColor SC-S70610 (8C)

Epson SureColor SC-S70600, Epson’un, beyaz ve metalik mürekkebi aynı anda destekleyerek yaratıcı baskıcılar, tabelacılar ve profesyonel görüntü yazıcıların hizmet portföyünü geliştirmelerine olanak veren ilk 162,6 cm (64 inç) yazıcısıdır.

Epson’un UltraChrome GSX Mürekkebi ve kanıtlanmış Micro Piezo TFP baskı kafasının, 1440 x 1440 dpi çözünürlükte netlik, ince ayrıntılar ve pürüzsüz karışımlar sunan kombinasyonu, yüksek kaliteli baskı sağlar.

UltraChrome GSX mürekkep seti, açık macenta, açık Cyan, açık siyah ve turuncu renklerinin yanı sıra CMYK içerir ve 8 renkli SC-S70600 modeline Epson’un SureColor serisindeki en geniş renk yelpazesini sağlar. 10 renkli model, çok yönlülüğü artırmak için bunlara ek olarak beyaz ve metalik mürekkepleri içerir. Her iki modelle de, zengin nötr gri ton geçişleri için açık siyah mürekkep dahil, açık renkli mürekkeplerin kullanılmış olması sayesinde, son derece yumuşak ton geçişleri sağlanabilir.

Kullanıcılar, canlı renkler, mutlak beyaz ve özel metalik efektleri 162,6 cm (64 inç) genişliğe kadar şeffaf film, vinil, kanvas, fotoğraf kağıdı ve çeşitli popüler afiş malzemeleri üzerine, uygun maliyetli olarak basabilir. Baskılar, laminasyon olmadan dış mekanda ışığa karşı üç yıla kadar dayanıklıdır*.

SC-S70600, 8 renk kullanırken 27,3 m2/saat hızında (yüksek hız modu) ve metalik mürekkep kullanılırken 4,1 m2/saat hızında baskı yapabilir.

Arkasında yer alan kaldırma sistemi sayesinde yeni rulo takılması tek kişinin yapabileceği bir iş haline gelmiştir. Kullanıcılar, kaliteyi optimize etmek ve çalışmama süresini azaltmak için baskı sırasında besleme ayarlamaları gerçekleştirebilir.
Epson’un UltraChrome GSX Mürekkebi kokusuzdur ve nikel içermez. Yazıcı, enerjide verimli olacak şekilde tasarlanmıştır ve ENERGY STAR onaylıdır.

Yüksek kalite: Micro Piezo TFP baskı kafası
Geniş renk yelpazesi: 8/10 renkli mürekkep seti
Açık siyah mürekkep: Geliştirilmiş gri renk tonları
Kolay kağıt yükleme: Tek kişilik kaldırma sistemi