Epson SureColor SC- S50610 (5C) Satışı-Servisi

Epson SureColor SC- S50610 (5C) Satışı-Servisi

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

EPSON SureColor SC-S50610 (5C) Dış Mekan Plotter Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

Üst düzeyde verimlilik için tasarlanan SC-S50600 modelinde, 51 m2/saat’ten yüksek hızda baskı için iki set CMYK (veya 5 renkli model için CMYK + beyaz) mürekkebi aynı anda kullanan iki İnce Film Piezo baskı kafası kullanılır. Dahili bir kurutucu, baskıların hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlayarak verimliliği artırır. Epson’un ek kurulama ünitesi, standart olarak dahil edilmiştir.
Arkasında yer alan bir kaldırma sistemi kullanılarak yeni rulo takılması tek kişinin yapabileceği bir iş haline gelir. Kağıt yükleme koluna yazıcının hem önünden hem arkasından rahatlıkla erişilebilir. Yazıcının opsiyonel ağır rulo besleme sistemi kullanılarak 80 kg.’a kadar ağır rulolar kolaylıkla yerleştirilebilir.

SC-S50600, kağıt tipine göre kağıt kullanımı ve baskı kafası hizalamayı otomatik olarak optimize eder ve düzenli kağıt besleme sağlamak için alt malzeme gerginliğini otomatik olarak ayarlar. Yazdırma sırasında, durdurmaya veya yeniden başlatmaya gerek kalmadan besleme ayarı gerçekleştirilebilir.

SC-S50600, posterlerden tabelalara ve taşıt kaplamalarına kadar her şeyi üretebilir. 162,6 cm (64 inç) genişliğe kadar vinil, kanvas, şeffaf film, fotoğraf kağıdı ve çeşitli popüler afiş malzemeleri üzerine güvenilir ve uygun maliyetli baskı yapmaya olanak tanır. 5 renkli model, hem koyu renkli hem de şeffaf alt malzemeler üzerinde yüksek kaliteli beyaz baskı sağlar. Baskılar, laminasyon olmadan dış mekanda ışığa karşı üç yıl dayanıklıdır*.

Epson’un UltraChrome GS2 Mürekkebi kokusuzdur ve nikel içermez. SC-S50600, çevreye duyarlıdır ve özel havalandırma gerektirmeden bir ofis ortamında kullanılabilir.

Enerjide verimli ve ENERGY STAR onaylı yazıcı, çevresel etkiyi ve enerji faturalarını daha da azaltır.

Süper hızlı: 51,8 m2/saat hızında baskı
Kolay kağıt yükleme: Tek kişilik kaldırma sistemi
Otomatik: Otomatik optimizasyonlu kağıt kullanımı
Esnek: Posterler, tabelalar, afişler ve daha fazlası
Uzun ömürlü baskılar: 3 yıl dış mekanda kalabilir*