Epson SureColor SC- S30610 Satışı-Servisi

Epson SureColor SC- S30610 Satışı-Servisi

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

EPSON SureColor SC-S30610 Plotter Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

Her yönüyle en düşük toplam sahip olma maliyetine sahip, verimli ve çevre dostu üretim sunmak için tasarlanan SC-S30610, basım şirketlerinin, tabelacıların, dijital kopyalama atölyeleri ve reprodüksiyon merkezlerinin hizmetlerini genişletmesini sağlar.

Daha fazla baskı alın
SC-S30610, posterler, tabelalar, afişler, arka aydınlatmalı paneller ve POS malzemelerinden araç kaplamalarına, iç mekan dekorasyonlarına ve sergi teşhirlerine kadar her şeyi üretebilir. Desteklediği çok çeşitli rulo kağıt ortamı sayesinde kullanıcıların 64 inçe (162,6 cm) kadar vinil, kanvas, saydam film, fotoğraf kağıdı ve çeşitli popüler afiş malzemeleri üzerine güvenilir ve uygun maliyetli baskı yapmasına imkan verir.

Kullanımı kolay
Arkasında yer alan bir kriko sayesinde yeni rulo takılması tek kişinin yapabileceği bir iş haline gelir ve kağıt gerginliği yazıcının önünden ya da arkasından kolaylıkla ayarlanabildiğinden ayar süresi azalır ve verimlilik maksimize olur.

Verimliliği arttırın
Epson tasarımı performans, güvenilirlik ve ergonomik kurulum sayesinde yüksek iş hacimlerinin üstesinden kolaylıkla gelinir. SC-S30610, seçilen moda bağlı olarak 7,3 m2/saat ila 29,4 m2/saat hızlarında baskı yapabilir.

Yeni mürekkep setiyle yüksek kaliteli sonuçlar elde edin
SC-S30610’da kullanılan yeni UltraChrome GS2 Mürekkep, UltraChrome GS’nin (Epson Stylus Pro GS6000’de kullanılmaktadır) güçlü yanlarını, yeni bir sarı renk formülasyonu ve laminasyon olmaksızın dış mekanda üç yıl ışığa dayanıklılığıyla bir arada sunar*. UltraChrome GS2, kokusuz olması, nikel içermemesi ve özel havalandırma gerektirmemesi sayesinde SC-S30610’un ofis ortamında kullanılabilmesini sağlar.

Maliyetleri ve çevreye etkiyi düşük seviyede tutun
Enerji tasarruflu SC-S30610, ENERGY STAR onaylı olması sayesinde paranızdan tasarruf sağlamasının yanı sıra çevreye olan etkileri de azaltır.

Düşük Sahip Olma Maliyeti: Güvenilir ve verimli
Esnek: Çok çeşitli ortamlarla uyumlu
Kolay kullanım: Tek operatörce rulo yükleme
Verimli: Taslak modunda en fazla 29,4 m2/saat

1.     Dış mekan dayanıklılığı, ISO 18930’la Epson’un iç testini baz almaktadır. Sonuç, uygulama ve konum gibi çevresel koşullara göre değişebilir. Uygulama veya çevresel koşullara bağlı olarak laminasyon gerekebilir.