Epson Stylus Pro WT7900 NEW

Epson Stylus Pro WT7900 NEW

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro WT7900

Vorteile des Epson Stylus Pro WT7900

Beyaz su bazlı mürekkep ve yeni şeffaf filmi bir araya getiren Epson Stylus Pro WT7900, mükemmel baskı ve renk doğruluğu alanında yeni bir standart belirleyerek RIP ve Prova Baskı sektörü için ozalit baskı sunacaktır.

Beyaz Mürekkep – Orijinal bir yenilik

Epson UltraChrome mürekkep serisinde yer alan sekiz renge ek olarak sunulan su bazlı Beyaz Mürekkep, ürün paketleri üzerindeki mesajların net olmasını sağlar ve aynı zamanda çevre dostudur.

Epson ClearProof Film

Beyaz mürekkeple birlikte kullanılan bu ürün, birçok ürün için mükemmel bir ambalajlama, paketleme ve etiketleme malzemesi sağlar.

Önemli Ek Özellikler

Diğer yeni özellikler arasında yeni döner tip kesme sistemi, geliştirilmiş rulo tutma mekanizması ve isteğe bağlı sıralı, ayrı taşınan kalibrasyon ve doğrulama sistemi olan etkileyici Epson SpectroProofer™ bulunur.

Yüksek hız, yüksek kalite

TFP™ baskı kafası sayesinde, yüksek hızda baskı yapıldığında bile çıktının her bölümünün birinci sınıf olması sağlanır.

Yeni! Epson RIP SEÇİMİ Programı

Seçkin RIP çözümleri, Epson Stylus Pro WT7900’den optimum performans almanızı sağlar. Her RIP tedarikçisinin sunduğu yazılım ürünlerine göz atın ve gereksinimlerinizi en iyi karşılayan çözümü bulun. Daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

Temel Özellikler

Yoğun beyaz baskıBenzersiz UltraChrome HDR Beyaz Mürekkep, ambalajlar ve etiketler içinKullanımı kolayAnlaşılır işlevler ve özelliklerle güvenilir ve düşük maliyetli bakımÇevre dostuSu bazlı beyaz mürekkep çevreyle dost bir çözümdürBirinci sınıf sonuçlarYüksek kaliteli çıktılar için doğrudan Epson ClearProof Film üzerine baskıSınıfının en iyisiEpson’un LUT Teknolojisi, yazıcının Baskı provası sektöründe yenilikçi