Epson Stylus Pro 9890 ( 8 renk ) B0+

Epson Stylus Pro 9890 ( 8 renk ) B0+

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro 9890

Ticari fotoğrafçılıığın ve güzel sanatlar piyasasının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan, ancak prova baskı piyasası için de sağlam bir seçenek olan 44 inç Stylus Pro 9890, 40m2/saat gibi yüksek bir hızda doğru renkle yüksek verimliliği birleştirir.

Yüksek kaliteli renk: Tutarlı düzgün geçişlere sahip mevcut en geniş renk gamını elde edin.

TFP baskı kafası: Stüdyo kalitesinden daha iyi çıktılar için gelişmiş nokta kalitesinden ve keskin, net resimlerden yararlanın.

Parlak Macenta mürekkep setiyle UltraChrome K3: Doğal görünen üstün bir gri renk yelpazesinin keyfini çıkarın. Üç adet siyah yoğunluğu – standart fotoğraf veya mat siyah (kullanılan malzemeye bağlı olarak otomatik olarak seçilir) artı açık siyah ve çok açık siyah – renk düşümü olmaksızın yüksek kontrast oranlı, mükemmel renk tonu aralığına ve gelişmiş gri dengesine sahip çarpıcı siyah beyaz çıktılar yaratır.

Mükemmel renk: Bu siyah mürekkepler kombinasyonu, çıktıların hem açık hem de koyu alanlarda düzgün bir yüzey görünümüyle, bronzlaşma içermeyeceği anlamına gelir. Metamerizm de azalır, bu da hangi ışık kaynağı altında bakılırsa bakılsın, gri tonların tutarlı olmasını garantiler.

Verimi katlayın: Epson’un Otomatik Damlacık Tespit Sistemi müdahaleye gerek kalmaksızın nozüllerdeki tıkanıklığı giderir. Ayrıca yazıcıda fotoğraf ve mat siyahı mürekkepleri aynı anda bulunur, kağıt ruloları saniyeler içinde zahmetsizce değiştirilirken, entegre döner bıçak çıktıları çabucak ve temiz bir şekilde keser.

İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer: Farklı malzemeler kullanırken tutarlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama sonuçlarını oluştururken kontrol şeritleri ve renk kataloglarının ölçümünü hızla yapar.

Temel Özellikler

 Büyük format
44 inç çıktı Üstün kaliteli mürekkep
Parlak Macentalı UltraChrome K3 Renk doğruluğu
İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer Yüksek hız
Saatte 40m 2’ye kadar çıktı hızı Verimi katlayın
Otomatik Damlacık Tespit Sistemi