Epson Stylus Pro 7900 8 RENK 61 CM ( 24 İNÇ) A1+ YAZICI

Epson Stylus Pro 7900 8 RENK 61 CM ( 24 İNÇ) A1+ YAZICI

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro 7900

Epson Stylus Pro 7900

Bir A1+/24” geniş format yazıcıdan daha fazlasını bekliyorsanız Epson Stylus Pro 7900 size bunu fazlasıyla sunuyor. Renkli prova, fotoğraf ve güzel sanatlar reprodüksiyonlarında sektörün sunabileceğinin en iyisini göreceksiniz.

Renk performansında heyecan verici yeni bir dönem

Yeni Epson UltraChrome™ (Dinamik Renk Gamı) ile parmak uçlarınızda daha fazla renk bulacaksınız. Turuncu ve yeşilin eklenmesi geniş renk gamı elde edildi – çimen ve yeşilliğin daha canlı, gün batımının daha göz alıcı ve ten renginin bebek hassasiyetinde olduğunu göreceksiniz.

Sıradışı netlik ve renk gamında doğruluk

Yeni ve güçlü teknoloji kullanımı ile Stylus Pro 7900 istenen rengi doğru ifade etmek için optimum renk kombinasyonunu seçer. Bu daha doğru renk geçişi, az nokta ve farklı ışık kaynakları altında daha çok renk sabitliği demektir.

Hızlı, güvenilir, yüksek kaliteli sonuçlar

Stylus Pro 7900’nin sıra dışı hızı ve kalitesi ile fotoğraf kalitesinde görüntülemenin sınırlarını zorlayan mürekkep püskürtme teknolojisine sahiptir. Epson Ultrachrome™ HDR mürekkep seti kullanan yazıcı için geliştirilen Micro Piezo TFP baskı kafalarında renk başına 360 mikro nozül, sıradışı şekilde net, çok hızlı baskı alabiliyor.

Geniş bir medya seçeneği ve daha hızlı kesme hızı

Çok çeşitli medya seçeneği olan Stylus Pro 7900’un baskı alabildiği malzemeler arasında, bez, kanvas ve yapışkanlı kağıt da mevcuttur. Bütün bu özelliklerle çok rahatlıkla, kağıt kullanımı daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebiliriz. Ayrıca yeni döner kağıt kesici ile tüm tabaka yaklaşık iki saniye için hassas ve net kesilir.

Yüksek verimlilik

Kolay kurulum ve çalıştırmada sezgisel kontroller. Yüksek kapasiteli kartuşlar daha az değişim ve daha çok verim demek – hızlı ve gecelik baskı için ideal. Daha fazlası, Epson Stylus Pro 9900 bakım gerektirmez, banyo ve reprodüksiyon kullanımına uygun hale getirir.

Temel Özellikler

A1 /24”Fotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için ideal10 renkli Epson UltraChroDaha geniş renk çeşidi ve berrak, uzun süreli sonuçlarGeniş Medya seçeneğiKanvas, Bez, yapışkanlı kağıt dahil birçok medyaya baskı imkanı2880 x 1440 dpi maksSon derece hassas renk geçişleri ve doğru renkler.Epson Micro Piezo TFPUltra hızda, güvenilir ve mutlak kontrolYüksek kapasiteli mürekkeÇok daha düşük maliyet ve verim sağlayan yüksek kapasiteli mürekkep