Epson Stylus Pro 7890

Epson Stylus Pro 7890

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro 7890

Ticari fotoğrafçılığın ve güzel sanatlar piyasasının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan, ancak prova baskı piyasası için de sağlam bir seçenek olan 24 inç Stylus Pro 7890, 40m2/saat gibi yüksek bir hızda gerçeğine yakın baskılar üretir.

Yüksek kaliteli renk: Tutarlı düzgün geçişlere sahip mevcut en geniş renk gamını elde edin.

TFP baskı kafası: Stüdyo kalitesinden daha iyi baskılar almak için, gelişmiş nokta kalitesi ve net resimlerden yararlanın.

Parlak Kırmızı mürekkep seti içeren UltraChrome K3 mürekkep: Doğal görünen üstün gri renk yelpazesinin keyfini çıkarın. Üç adet siyah yoğunluğu – standart fotoğraf veya mat siyah (kullanılan malzemeye bağlı olarak otomatik olarak seçilir) artı açık siyah ve çok açık siyah – renk düşümü olmaksızın yüksek kontrast oranlı, mükemmel renk tonu aralığına ve gelişmiş gri dengesine sahip çarpıcı siyah beyaz çıktılar yaratır.

Mükemmel renk: Bu siyah mürekkepler kombinasyonu, çıktıların hem açık hem de koyu alanlarda düzgün bir yüzey görünümüyle, bronzlaşma içermeyeceği anlamına gelir. Metamerizm de azalır, bu da hangi ışık kaynağı altında bakılırsa bakılsın, gri tonların tutarlı olmasını garantiler.

Verimi katlayın: Epson’un Otomatik Damlacık Tespit Sistemi müdahaleye gerek kalmaksızın nozüllerdeki tıkanıklığı giderir. Ayrıca yazıcıda fotoğraf ve mat siyahı mürekkepleri aynı anda bulunur, kağıt ruloları saniyeler içinde zahmetsizce değiştirilirken, entegre döner bıçak çıktıları çabucak ve temiz bir şekilde keser.

İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer: Farklı malzemeler kullanırken tutarlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama sonuçlarını oluştururken kontrol şeritleri ve renk kataloglarının ölçümünü hızla yapar.

Temel Özellikler

 Büyük format – 24 inç çıktı Üstün kalite mürekkepler – Parlak Macentalı UltraChrome K3 TFP baskı kafası – Gelişmiş nokta kalitesi, net resimler Yüksek hız – Saatte 40m 2’ye kadar çıktı hızı Verimi katlayın – Otomatik Damlacık Tespit Sistemi