Epson Stylus Pro 4900 Spectro

Epson Stylus Pro 4900 Spectro

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer

PANTONE®* kapsamının yüzde 98’ini basabilen bu 17 inçlik yazıcı uzaktan prova baskı yetenekleriyle üstün, otomatik bir renk doğruluğu sağlıyor.

Bu 17 inçlik yazıcı baskı öncesi, ambalajlama, tasarım, ticari fotoğraflar ve grafik reprodüksiyonu için renk kesinliğinde yeni standartlar getiriyor. Epson Stylus Pro 4900, üstün renk tutarlılığı ve doğru renk eşlemesiyle öne çıkıyor ve tüm PANTONE* renklerinin yüzde 98’ini üretebiliyor. Yüksek otomasyon seviyesi ve dayanıklı mekanizmasıyla bu yazıcı, prova baskı, ofis veya stüdyolarda son derecede verimli bir yardımcı olmaktadır.

Süper geniş renk yelpazesi: Piyasadaki en geniş renk skalalarından biri sayesinde tutarlı, doğru prova baskılar veya mükemmel kalitede fotoğraflar ve grafik çıktıları almak kolaydır. Epson’un 11 renkli UltraChrome HDR mürekkepleri ve Gelişmiş TFP baskı kafası her zaman profesyonel sonuçlar verir ve Epson’un 44 inçe varan geniş formatlı üretim yazıcılarında kullanılanlarla aynı mürekkep ve teknolojiler kullanılır.

Hatasız uzaktan prova baskı: Epson Stylus Pro 4900’ün otomatik renk onayı ve kalibrasyonu ile yüksek kaliteli uzaktan prova baskı alın. İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer, farklı malzemeler kullanırken tutarlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama sonuçlarını oluştururken kontrol şeritleri ve renk kataloglarının ölçümünü hızla yapar.

Verimi katlayın: 46 m2/saat üretim hızıyla ve çok az bakım ihtiyacıyla daha hızlı iş üretin. Yüksek kapasiteli önden yüklemeli kaseti kağıt takmayı kolaylaştırır ve otomatik kağıt değiştirme özelliğiyle tek sayfa ve rulo kağıt arasında geçişte zaman kaybedilmez. Yazıcı ayrıca ikisi de takılı olan fotoğraf mürekkebi ve mat siyah mürekkep arasında otomatik geçiş yaparak baskının durdurulmasını önler. Tüm mürekkepler değişim sıklığını düşürmek ve daha yüksek değer elde etmek için yüksek kapasiteli kartuşlarla sunulur.

Üstün esneklik: Kalın fotoğraf kağıdı veya sunum mat kartonu, kanvas veya grafik uygulama kağıdı da dahil olmak üzere, 1,5mm kalınlığa kadar çok çeşitli malzemeler üzerine baskı yapar. Kaset, üstten ve önden manuel besleme ya da rulo olmak üzere, çeşitli kağıt yolu seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Enerji tasarrufu: ENERGY STAR onaylı enerji verimliliği, daha az elektrik faturası ödemenize ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardımcı olur.

Temel Özellikler

 Geniş renk yelpazesi
%98 PANTONE* kapsamına ulaşır Tutarlı renk
Doğru renk eşleme Profesyonel sonlandırma
11 renkli UltraChrome HDR mürekkepleri Verimi katlayın
Yüksek hız, düşük bakım maliyeti