Epson Stylus Pro 4880

Epson Stylus Pro 4880

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro 4880

Epson Stylus Pro 4880

Canlı renk ve çarpıcı siyah ve beyazda mükemmel, sanatsal baskı kalitesinde sonuçlar veren A2+/17” yazıcı Stylus Pro 4880 ile fotoğraf kalitesinde yazdırma sınırlarını zorlayın.

Profesyonel baskıda bir dönüm noktası

Vivid Magenta ile Epson UltraChrome™ K3 mürekkebi mükemmel gerçek fotoğraf kalitesinde baskı kalitesi sağlar. 8 renkli mürekkep püskürtme, değişken damlacık seçeneği ile en geniş renk seçeneğini sunuyor ve siyah beyaz baskı yaptığınızda hafif gölgeler ve tüm detayları görürsünüz.

Resimler kalıcı şekilde – farklı yazıcılarda bile – canlı, solmayan renkleri ile çoğaltılabilirler.

Şaşırtıcı detay, hassasiyet ve çözünürlük

Epson’la sürekli yüksek detay standardının zevkini çıkaracaksınız. Deiğşken damlacık teknolojisi kullanan baskı kafası sayesinde, medyalarınızda son derece net ve keskin baskılar alın. Yenilikçi görüntü işleme, tüm çözünürlüklerde yazdırma yeteneği ile ihtiyacınız olan tüm baskı çözümlerini size sunar..

Geniş bir baskı gamında şaşırtıcı sonuçlar

Kullanıcılara yüksek kaliteli kart basımlarıdan ultra ince sanatsal basımlara kadar birçok medyaya mat, parlak veya draft baskı yapabilme imkanı sunar, üstelik bunu baskı boyutu çok farklı medyalara yapabilir. Epson Stylus Pro 4880 ile 10X15 fotoğraflardan 17” (41cm) e kadar her boyutta baskı yapmanız mümkündür.

Yüksek verimlilik

Kolay kurulumu, sezgisel kontol sistemleri ve yüksek kapasiteli kartuşları ile size çok daha fazla verim sağlar. Yüksek kapasiteli kartuşları sayesinde gece, operatörsüz, baskılar için idealdir.

Düşük Maliyetli Baskı

8 renkli ve yüksek kapasiteli Epson Ultrachrome K3 mürekkep seti ile baskılarınızı en uygun maliyetle yapın.

Temel Özellikler

A2 /17″Fotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için idealVivid Magenta içerenDaha geniş renk çeşidi ve canlı, uzun ömürlü sonuçlarGeniş kağıt seçeneğiSanatsal baskıdan büyük afiş baskısına kadar2880 x 1440 dpi BaskıHassas detay ve son derece pürüzsüz renk geçişleriEpson Micro Piezo baskıGüvenilirlik, kalite ve mutlak kontrol. Üstelik baskı kafalarınızı değiştirYüksek kapasiteli mürekkeDaha verimli ve sahip olma maliyetli daha düşük