Epson Stylus Pro 3880

Epson Stylus Pro 3880

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro 3880

Masaüstünüze kolayca uyacak kadar kompakt profesyonel A2+ büyük formatlı yazıcı. Parlak kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkep ile çeşitli kağıtlara renkli ve siyah beyaz müthiş, kalıcı fotoğraflar yazdırın.

Parlak Kırmızı (macenta) içeren Epson Ultrachrome K3 Mürekkep çıktılarınıza çok geniş renk çeşitleri ve solmaya karşı özel bir dayanıklılık sağlayan 9 pigment mürekkepleri kullanır. Üç siyah seviyesi, mükemmel balanslı gri tonlama seviyesi ve yumuşak ton geçişleri sağlar ve optimize fotoğraf ve mat siyah arasındaki otomatik geçiş seçtiğiniz kağıt üzerinde size en iyi sonuçları verir.

4’’ -17’’ arasındaki genişliklerde ve 37,4 inçe varan uzunluklarda marjsız fotoğraflar oluşturun. Fotoğraf, grafik ve prova kağıdına kadar çok çeşitli kağıtlara yazdırın ve 1,5 mm’ye varan kalınlıklarda kağıt ve poster kartonlarını kullanabilen üç sayfalık kesilmiş kağıt yollarıyla esneklik katın. POS uygulamaları için mükemmeldir ve en az yer kaplayan bu kompakt yazıcı mağaza ya da ofisinize kolayca yerleştirilebilir.


Epson Stylus Pro 3880, uzaktan prova için de idealdir. Baskılar çok tutarlı olduğundan gördüğünüz her şeyi son baskıda da alacağınızdan emin olarak provaları çabucak teyit edebilirsiniz. Parlak Kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkebin mükemmel renk dengesi ve solmaya karşı dayanıklılığıyla satış ve sergi amaçlı kalıcı baskılar alabilirsiniz. Üstün doğruluk özelliği, aylarca arayla yazdırılsa bile her tekrar yazdırmanın ilkiyle aynı olmasını sağlar.

Temel Özellikler

A2 /17″ masaüstü yazıcıÇok az yer kaplayan büyük formatlı yazıcıhızlı ve esnek baskıFotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için idealGeniş kağıt seçeneği1,5 mm kalınlığa kadar çok çeşitli kesilmiş kağıtları destekler Vivid(canlı) mavi ve morlu çok geniş renk gamutu Üç seviye siyah renk ile mükemmel siyah ve beyaz baskılarParlak kırmızı içerenCanlı mavi ve morlarla çok geniş renk yelpazesiProfesyonel siyah beyazSiyahın üç tonuyla mükemmel siyah beyaz resimler üretir

Diğer Özellikler
Stok KoduEpson Stylus Pro 3880
MarkaEPSON
Stok DurumuVar