Epson Stylus Pro 11880

Epson Stylus Pro 11880

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Pro 11880

Epson Stylus Pro 11880

Güzel sanat, fotoğraf ve prova baskılarda gönül rahatlığı ile kullanacağınız bir yazıcı arıyorsanız ve 64” kadar baskı yapacaksanız seçiminiz Stylus Pro 11880 olmalı. Sıra dışı şekilde hızlı, kullanım maliyeti düşük ve uzun yıllar dayanacak de uzun ömürlü baskı yapın.

Profesyonel baskıda bir dönüm noktası

Vivid Magenta ile Epson UltraChrome™ K3 mürekkebi mükemmel gerçek fotoğraf kalitesinde baskı kalitesi sağlar. 8 renkli mürekkep püskürtme değişken damlacık teknolojisi ile en geniş renk seçeneğini sunuyor ve siyah beyaz baskı yaptığınızda hafif gölgeler ve vurgular daha önce görmediğiniz kadar güzel olacak. Resimler artık kalıcı şekilde – farklı yazıcılarda bile – canlı, solmayan renkleri ile çoğaltılabilirler.

Şaşırtıcı detay, hassasiyet ve çözünürlük

Stylus Pro 11880’nin sıra dışı hızı ve kalitesi fotoğraf kalitesinde görüntülemenin sınırlarını zorlayan mürekkep püskürtme teknolojisine kadar geniş kapsamlı. Micro Piezo™ baskı kafalarında renk başına 360 mikro meme sıradışı şekilde net, noktasız resimleri ultra hızda baskı yapabiliyor. Yeni ve yenilikçi resim işleme baskı kalitesini tüm çözünürlüklerde artırıyor.

Geniş bir baskı gamında şaşırtıcı sonuçlar

Yüksek kaliteli tek sayfa baskı için ultra ince güzel sanat baskısı, mat baskı, parlak baskı veya kaba ilan baskısı yapabilirsiniz.

Yüksek verimlilik

Kolay kurulum ve çalıştırmada sezgisel kontroller. Yüksek kapasiteli kartuşlar daha az değişim ve daha çok verim demek – hızlı ve gecelik baskı için ideal.

‏Düşük maliyet ücreti

Epson 8-renk Ultrachrome™ K3 geniş renk gamı büyük, tekli baskı kartuşları ile en uygun mürekkep kullanımı ve düşük maliyet demektir.

Temel Özellikler

64″Fotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için idealVivid Magenta içerenDaha geniş renk çeşidi ve canlı, uzun ömürlü sonuçlarGeniş kağıt seçeneğiSanatsal baskıdan büyük afiş baskısına kadar çok çeşitli medya kullanım2880 x 1440 dpi maksHassas detay ve son derece pürüzsüz renk geçişleriEpson Micro Piezo TFPUltra hız, güvenilir ve baskılarda mutlak kontrol imkanıYüksek kapasiteli mürekkeDaha verimli ve sahip olma maliyetli daha düşük