Epson Stylus Photo R3000

Epson Stylus Photo R3000

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

Epson Stylus Photo R3000

Tam görüntü kontrolü ve geniş kağıt uyumluluğu sayesinde Epson Stylus Photo R3000 ile yüksek kaliteli A3+ baskılar alın.

Sanatsal baskı kağıdında önden yükleme
Baskı kağıdını önden yükleme özelliği, yazıcının arkasındaki alan ihtiyacını ortandan kaldırır ve sanatsal baskı kağıtlarını daha az hasar riskiyle kolayca takmanızı sağlar.

Kullanışlı yüksek kapasiteli mürekkepler
25,9 ml’lik yüksek kapasiteli kullanışlı mürekkep kartuşlarıyla orta ölçekli baskı işlerini tamamlayın ve sayfa başına maliyetinizi en uygun seviyeye getirin.

Renkli LCD
2,5 inç renkli LCD ekran ile ortam talimatlarını görüntüleyin ve mürekkep seviyelerini hızlı ve kolay şekilde kontrol edin.

Uyumlu renk dağılımı, gerçeğe yakın baskılar
Epson’un Canlı Kırmızılı UltraChrome K3 Mürekkebi ve üç yoğunlukta siyah mürekkebiyle, renk baskınlığı içermeyen gelişmiş bir gri dengesi ve daha yumuşak, daha doğal görünümlü bir ton çeşitliliğinin keyfini sürün. Standart fotoğraf ya da mat siyah seçilebilir, kullanılan kağıda göre otomatik olarak değiştirilir ve açık siyah ile çok açık siyahın yanı sıra gerçek siyah-beyaz resimler üretir.

Gri ton seçimi
Sıcak, nötr ve soğuk seçenekleri arasından kendi siyah beyaz tonalitenizi seçin ve zevkinize göre özelleştirin, ayrıca ayarlarınızı yazdırma sürücüsüne kaydedebilirsiniz.

Kullanımı kolay yazdırma sürücüsü
R3000’ün kullanımı inanılmaz kolay olan yazdırma sürücüsüyle resimlerinizin kontrolünü tam olarak ele alın. Verimi geliştirmenize ve kağıt ayarlarını özelleştirmenize yardımcı olur, stilinize uygun çıktıyı almanızı sağlayan ICC profillerini kullanmanızı sağlar.

Geniş malzeme uyumluluğu
Rulo kağıttan tek sayfa sanatsal baskı kağıdına ve 1,3mm kalınlığında kartona kadar çeşitli kağıtlara baskı yapın.

Temel Özellikler

 A3+ boyutlarına yazdırır
Profesyonel kaliteli çıktı Sanatsal baskı kağıdı besleme
Kolay yerleştirme için önden yükleme Yüksek kapasiteli mürekkepler
Sayfa başına en uygun maliyet Geniş bağlantı özellikleri
USB, Wi-Fi ve Ethernet Otomatik değiştirme
Fotoğraf ve mat siyah mürekkepler

Diğer Özellikler
Stok KoduEpson Stylus Photo R3000
MarkaEPSON
Stok DurumuVar