CM765A HP Designjet 4020 42″ HP Plotter Makinası

CM765A HP Designjet 4020 42″ HP Plotter Makinası

Haziran 25, 2021 Kapalı Yazar: ilyas

CM765A HP Designjet 4020 42″ HP Plotter Makinası
Şirket ve Kamu Sektörü ortamlarındaki büyük departmanlar veya sürekli baskı yapan ve yüksek kaliteli, düşük maliyetli büyük biçim çizimler, grafikler, haritalar, sunumlar, raporlar ve posterler üretme gereksinimi duyan reprografik evler için özel olarak tasarlanmıştır.
Yüksek hızlı, düşük maliyetli, büyük biçim yazdırma özelliği sayesinde hedeflerinizi gerçekleştirin ve teslim tarihlerinize işlerinizi yetiştirin.
Yazdırma kapasitenizi iki kat artırın ve üretkenliği maksimum düzeye çıkarın: HP Double Swath teknolojisi iki kat performans sunar1. 160 GB sabit disk ile büyük dosyaları kolayca depolayın ve maksimum 1120 MB bellek ile karmaşık dosyaları işleyin2. Ücretsiz HP desteği, daha fazla değer katan güvenilir HP sarf malzemeleri ve zaman ve para tasarrufu sağlayan son işlem seçenekleriyle daha fazla maliyet tasarrufu elde edin. Büyük 775-ml siyah, 400-ml renkli Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla, başında durmadan baskı gerçekleştirmek için bu yazıcıya güvenin.
HP-GL/2, PDF ve PPT dosyalarının hızlı önizlemesi ve tek tıklatmayla toplu yazdırılması için ücretsiz HP Anında Yazdırma Yardımcı Programı ile üretkenliği artırın. Katıştırılmış Web sunucusu ile yazıcı, mürekkep ve ortam kullanımını uzaktan yönetin. SCP reprocontrol for HP ile yazıcınızı iş akışı yönetim sistemine dönüştürün3. 2400 x 1200’e kadar dpi, %0,1 çizgi doğruluğu, patentli HP mürekkepleri ve HP Profesyonel Renk Teknolojileri ile göze çarpan sonuçlar üretin. 35’ten fazla Orijinal HP ortamının yer aldığı geniş bir portföy içinden seçim yapın.
.Yerleşik Gigabit Ethernet ağ iletişimi ve güvenli IPSEC ve IPv6 için isteğe bağlı Jetdirect desteği sayesinde yetkili iş grupları arasında bu HP Designjet’i paylaşın4. Katıştırılmış Web sunucusu, gelişmiş erişim denetimi yoluyla baskı ortamınızın güvenliğini sağlar. Renkli maliyetlerinin denetlenmesine, aygıtların güvenliğinin sağlanmasına ve sarf malzemeleri yönetiminin ekonomik ve verimli hale getirilmesine yardımcı olan HP Web Jetadmin ile aygıt serinizi ve maliyetlerinizi yönetin. Güvenebileceğinizi bildiğiniz HP yazıcı ve HP baskı sarf malzemeleri ile gerçek huzurun tadını çıkarın.